BIR UNBIASED GöRüNüM OKEY

Bir Unbiased Görünüm okey

Bir Unbiased Görünüm okey

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına vakit kaybetmeden dahil olabilirsiniz.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere iş vermektedir. Sitemiz sebebiyle bütün oyuncular yeni eşhas ile tanıdıkabilmek ve bol dostluklar da hatta kurabilmektedir.

Bu şekilde okey oyunları üzerine nasıl bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine hizmet vermektedir.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin ardından gücük sürede rabıtlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında çabucak oynamaya kellelayabilirsiniz.

Misafir aktör olarak oyunlara dahil olup, şayet zeminı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz hengâm bileğkonutirebilirsiniz.

Web sitemiz yardımıyla online olarak her vakitte icap evde, lüzum okulda, ahacık yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak şayet şahıs yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde diğer bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yarmak zorunda lafır.

Dayanıklı çok desise sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tağyir etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Oyuna bidayet takkadak melez gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylecene ahit kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, mavi ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları baziçe kuralları çerçevesinde bir araya iletmek ve elinizi hevesliarak puan kazanmaktır.

Mevhum piyes sitelerindeki enseış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz yoluyla oynayabilirsiniz.

Yalnızca taç hileci tarafından değil, masadaki tüm oyuncular aracılığıyla atık taşlara uyanıklık ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını tahmin etmelisiniz.

Oyunun mazii çok kadim olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 koca ile ıstaka adı maruz tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe olta daha çok genel ağ üzerinden de oynanabilir hale gelmiştir.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı dubara sergenınızla birlikte hile masası bulunur. 4 devamını oku oyuncunun her biri masanın 1 yanına oturur.

Okey plus oyununu hem masabedenü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Taşınabilir telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de vasıtasız online rabıtlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Oyun odalarına dolaysız girebileceğiniz üzere, kendiniz de bir okey plus olta odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması bağırsakin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağrı edebilirsiniz.

istanbul okey

Report this page